Son haberler

Lonzari Gelinlik'ten gelin boleroları

03.03.2017 Lonzari Gelinlik'ten gelin boleroları

Son zamanlarda gelinlik aksesuarları arasında bolero büyük önem kazanmaya başladı. Bolero en sade gelinlik modelini bile çok gösterişli bir elbiseye dönüşteribilir. Ayrıca düğünün ilerleyen saatlerinde çıkararak gelinliğinizi tekrar sade haline getirebili

Devam

Sevgililer gününe özel Lonzari Wedding Shop'ta sürpriz indirim.

08.02.2017 Sevgililer gününe özel Lonzari Wedding Shop'ta sürpriz indirim.

Antalya mağazamız sevgililer günü için özel bir indirime girdi. 14 şubata kadar alınan düğün aksesuarlarında % 10, abiyelerde ve nişanlıklarda % 15, Gelinlik için ise %20 indirim var.

Devam

Lonzari Gelinlikten Kış Gelin Çiçekleri

22.12.2016 Lonzari Gelinlikten Kış Gelin Çiçekleri

Düğününüz kış mevsimine denk geliyorsa ve eğer her şeyin kış konseptine uyumlu olmasını istiyorsanız – kış gelin çiçeği almalısınız. Lonzari’nın tasarımcıları kış gelinleri için özel kış gelin buketleri koleksiyonu hazırladı.

Devam

Sezonun en yeni abiye elbiseleri Lonzari'de sizi bekliyor.

20.12.2016 Sezonun en yeni abiye elbiseleri Lonzari'de sizi bekliyor.

İspanyol tasarımcı Lorena Pera tarafından tasarlanan Lonzari'nin abiye koleksiyonu bu sezonda çok şıktır. Komple el yapımı taş işlemeli modelleri büyük beğeni toplamaktadır.

Devam

Lonzari Gelinlik'ten gelin boleroları

03.03.2017 Lonzari Gelinlik'ten gelin boleroları

Son dönemde dantel omuz bolerosu çok polüler! Lonzari gelinlik Antalya gelinlerine bir çok bolero modeli sunuyor: taşlı, incili, kristal boncuklu, payetli... Ayrıca size özel tasarım yapma da imkanımız var.
Orijinal olmak isteyen gelin adaylarını Antalya Lonzari Gelinlik mağazımıza bekliyoruz.